Заява на розлучення

Заява на розлучення

Заява на розлучення у Запоріжжі

Якщо сімейні стосунки руйнуються, а спільне життя робить одного з подружжя, а іноді й обох, одночасно незручним, рішення, схоже, потребує розлучення.

У цьому випадку ви повинні спочатку зрозуміти концепцію «заяви про розлучення». Фактично, для кожного окремого випадку є спеціальна форма заяви, яку можна знайти, використовуючи зразок заяви на розлучення.

Надання правильної заяви (наприклад, на основі зразка) та подання її компетентному органу у Запоріжжі (не лише у суді) є важливою частиною розлучення.

Адже саме ці дії суттєво впливають на тривалість розірвання шлюбу у Запоріжжі.

Оскільки в нашій країні неможливо нав’язати людині сімейні стосунки проти її волі, кожен має можливість визначити дату розлучення.

Заява про розлучення є важливим документом, який формально висловлює бажання чоловіка розлучитися із чоловіком. З цієї причини особлива увага приділяється заяві на розлучення у Запоріжжі.

Види заяв на розлучення у Запоріжжі

Є два типи заяв про розлучення:

  • Спільна заява про розлучення. Це має на увазі бажання подружжя розірвати відносини.
  • Позовна заява про розлучення. Припускає, що чоловік і дружина не змогли досягти угоди або один із них сумнівається у рішучості дій другого чоловіка.

Існує як модель спільної заяви, і модель позовної. Наслідуючи ці приклади, якщо ви хочете подати заяву на розлучення, ви повинні написати заяву та подати її до відповідного органу разом з додатковими документами у Запоріжжі.

Куди подати заяву на розлучення у Запоріжжі?

Залежно від ситуації заява про розлучення має бути подана до одного з органів влади, у тому числі:

  • РАГС;
  • суд.

Зважаючи на сутність розлучення, буде визначено місце подання заяви та список супутніх документів.

Слід зазначити, що з розлучення різними органами список документів і приклади заяв різні. Водночас до заяв, які мають бути подані до суду, слід ставитися більш відповідально.

Заява на розлучення у РАГС у Запоріжжі

Заява до РАГСу у Запоріжжі, а не до суду може бути подана за двох умов:

  • було досягнуто домовленості про розлучення між подружжям;
  • у пари немає неповнолітніх дітей разом.

У цьому випадку кожен із подружжя використовує модель для створення своєї частини загальної заяви, щоб подати цю заяву до РАГСу у Запоріжжі.

Заява на розлучення до суду у Запоріжжі

Необхідність розлучення в суді виникає у таких випадках:

  • один із подружжя проти розлучення;
  • пара має неповнолітніх дітей.

Якщо хоча б одну з цих умов виконано, звернення до суду до Запоріжжя неминуче.

Заява про розлучення в суді ґрунтується на моделі. Водночас важливо, як наводяться аргументи на користь розлучення. Якщо представники суду сумніваються у доцільності знищення осередку компанії, процес розлучення за рішенням суду може бути відкладений.

Помилки у заяві на розлучення

Навіть беручи до уваги той факт, що як зразок спільної заяви про розлучення у Запоріжжі, так і зразок декларації про претензії є у відкритому доступі, на практиці часто виникають помилки.

З одного боку, це пов’язано з тим, що інформація в правовій області часто оновлюється, і не завжди можна отримати доступ до поточного документа, шукаючи зразок необхідного документа.

З цієї причини звернення до адвоката в Запоріжжі за консультацією або щоб адвокат повністю супроводжував справу, стає все більш поширеним, і не лише у разі розлучення.

Досвідчений юрист та адвокат у Запоріжжі пояснять, як правильно написати заяву, та приділять увагу нюансам, які необхідно враховувати під час розлучення в суді.

Оцените статью
АДВОКАТ
Заява на розлучення
Позбавлення батьківських прав
Позбавлення батьківських прав