Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років

Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років

На сайті https://advokat-zaporozhye.com/ адвоката по сімейним справам в Запоріжжі представлений зразок  Позовної заяви про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років, який буде корисний Вам для ознайомлення.

До ________________ суду
___________________ області
Позивач:
___________________________,
_____________ року народження,
мешкає за адресою:
_________________________________
Засіб зв’язку: ______________________
Відповідач:
________________________________,
_________________ року народження,
мешкає за адресою:
__________________________________
Засіб зв’язку: ______________________

 

Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років

“__”_________ року між мною, ______________, _______ року народження та відповідачем ____________, ________ року народження, було укладено шлюб, який був зареєстрований у відділі реєстрації актів цивільного стану ____________ міського управління юстиції _________ області, що підтверджується свідоцтвом про одруження серії ___ №__________, актовий запис №____.
Від шлюбу ми маємо двох дітей – доньку ________, ________ року народження, та сина ___________, _________ року народження, які проживають разом зі мною та повністю перебувають на моєму утриманні.
Відповідач ухиляється від покладеного на нього відповідно до ст.180 Сімейного кодексу України обов’язку утримувати свої дітей. Це, зокрема, виявилося у тому, що відповідач відмовляється добровільно надавати кошти на їх утримання, а саме: на придбання одягу, продуктів, медикаментів тощо. Діти повністю знаходяться на моєму утриманні. Добровільно виділяти кошти на утримання дітей відповідач відмовляється, витрачає гроші на свої потреби, інтересами сім`ї не цікавиться.
Також, відповідач ухиляється від мого утримання, чим порушує мої права, передбачені ч.2, 4 ст.84 Сімейного кодексу України, якими передбачено, що дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка — батька дитини до досягнення дитиною трьох років.
Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з якою проживає дитина, має незалежно від того, чи вона працює, та незалежно від її матеріального становища, за умови, що чоловік може надавати матеріальну допомогу.
На підставі ст.182 Сімейного кодексу України при визначенні розміру частки заробітку (доходу) Відповідача, яка буде стягуватися як аліменти на дітей та на моє утримання, прошу суд взяти до уваги наступні обставини: я ніде не працюю, оскільки знаходжуся у відпустці по догляду за сином до досягнення ним трирічного віку, отримую допомогу в розмірі 130 гривень, що в теперішній час зовсім недостатньо для свого існування та ще й утримання двох дітей; Відповідач працює на ______________, отримує заробітну платню у розмірі, приблизно _________ гривень, і тому має реальну змогу сплачувати аліменти на утримання кожного з дітей по 1/6 частини всіх видів його заробітку (доходів) щомісячно до повноліття дітей, які край необхідні для їх існування і становлення, та на моє утримання в розмірі 1/6 частини всіх видів його заробітку (доходів) щомісячно до досягнення _______________ трьох років.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 75, 84, 180 – 182 Сімейного кодексу України, ст.3, ст.118, п.1 ч.1 ст.367 ЦПК України

ПРОШУ:

1. Стягнути з відповідача ____________, __________ року народження, уродженця міста __________, ______________ області, кошти на утримання (аліменти) доньки ___________, _________ року народження, та сина _________, _____________ року народження, в розмірі по 1/6 частки кожному з усіх видів його заробітку (доходу) (всього 1/3 частки) щомісяця та стягувати їх починаючи від дня пред’явлення позову до суду і до досягнення дітьми повноліття та на моє утримання в розмірі 1/6 частки з усіх видів його заробітку (доходу) щомісяця до досягнення сином __________ трирічного віку.
2. Допустити негайне виконання рішення суду у частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.
3. Судові витрати по справі стягти з Відповідача.

Додатки:
1. Копія позовної заяви.
2. Копія паспорту.
3. Копія свідоцтва про укладення шлюбу.
4. Копії свідоцтво про народження дітей.

07.07.20__                                                         (підпис)

Представлений зразок Позовної заяви про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років має загальний юридичний характер. При використанні наведеного вище зразка, форми, документа: Позовної заяви про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років необхідно проаналізувати Цивільний процесуальний кодекс України, Сімейний кодекс України, правильно визначити сторони у справі, визначити підсудність справи, а саме до якого суду або організації потрібно подавати Позовну заяву про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років. У будь-якому випадку для складання позовної заяви краще звернутися до сімейного адвоката в Запоріжжі, який допоможе підготовити необхідні документи онлайн.

Оцените статью
АДВОКАТ
Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років
Заява про надання права на шлюб неповнолітнім