Заява про надання строку для примирення подружжя

Заява про надання строку для примирення подружжя

На сайті https://advokat-zaporozhye.com/ адвоката по сімейним справам в Запоріжжі представлений зразок  Заяви про надання строку для примирення подружжя, який буде корисний Вам для ознайомлення.

До __________ районного суду м. __________
адреса _______________________
Справа:№ ______________
Судді:_________
Відповідача: ___________________________
адреса, _______________________

Заява про надання строку для примирення подружжя

__ _______ 20__ року ______ звернулася до суду з позовом до мене про розірвання шлюбу. В обґрунтуваннях позовних вимог позивач зазначає, що шлюбні відносини між нами були припинені, але це не так.
Відповідно до ст. 111 Сімейного кодексу України, суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства.
Вважаю, що в нас не має підстав для розірвання шлюбу. Відповідно до ч. 1 ст. 55 Сімейного кодексу України, дружина та чоловік зобов’язані спільно піклуватися про побудову сімейних відносин між собою та іншими членами сім’ї на почуттях взаємної любові, поваги, дружби, взаємодопомоги.
На підставні викладеного та керуючись ст. 55, 111 Сімейного кодексу України, ч. 5 ст. 191 Цивільного процесуального кодексу України, –

Прошу:

Надати нам з позивачем _________строк для примирення протягом 6 місяців.
07.07.20__                                                (підпис)

Представлений зразок Заяви про надання строку для примирення подружжя має загальний юридичний характер. При використанні наведеного вище зразка, форми, документа: Заяви про надання строку для примирення подружжя необхідно проаналізувати Цивільний процесуальний кодекс України, Сімейний кодекс України, правильно визначити сторони у справі, визначити підсудність справи, а саме до якого суду або організації потрібно подавати Заяву про надання строку для примирення подружжя. У будь-якому випадку для складання позовної заяви краще звернутися до сімейного адвоката в Запоріжжі, який допоможе підготовити необхідні документи онлайн.

Оцените статью
АДВОКАТ
Заява про надання строку для примирення подружжя
Відповідальність за боргами спадкодавця
Відповідальність за боргами спадкодавця