Заява про надіслання рішення суду яке НАБУЛО законної сили адвокату

Заява про надіслання рішення суду яке НАБУЛО законної сили адвокату

На сайті https://advokat-zaporozhye.com/ адвоката по сімейним справам в Запоріжжі представлений зразок  Заяви про надіслання рішення суду яке НАБУЛО законної сили адвокату, який буде корисний Вам для ознайомлення.

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
78300, м. Снятин, майдан Січових Стрільців, 56
Веб-сайт: https://sn.if.court.gov.ua
E-mail: inbox@sn.if.court.gov.ua
Суддя: Калиновський М.М.
Справа: 351/2143/20
Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович 69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (позивача)
ХХХХХХХ Мирослав Мирославович, 24 липня 1990 р.н.
78315, Івано-Франківська обл., Снятинський р-н., смт. Заболотів, вул. Зарінкова, 21
ІПН: ВІДСУТНІЙ
Паспорт: СЕ 526241
E-mail: відсутній
+393284429938

Заява про надіслання рішення суду яке НАБУЛО законної сили адвокату

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Христина Василівна, 13 червня 1989 р.н. до ХХХХХХХ Мирослав Мирославович, 24 липня 1990 р.н. про розірвання шлюбу.
Відповідно до ч. 5 ст. 272 ЦПК України Учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено поза межами судового засідання чи без повідомлення (виклику) учасників справи, копія судового рішення надсилається протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі в електронній формі у порядку, визначеному законом, – у випадку наявності у особи офіційної електронної адреси, або рекомендованим листом з повідомленням про вручення – якщо така адреса відсутня.
У зв’язку з тим, що рішення суду буде використовуватись у зарубіжній країні його необхідно легалізувати, а саме я, адвокат Скрябін О.М. буду звертатись до Міністерства Юстиції України для проставлення апостиля на рішенні суду. Також на рішенні суду повинен бути обов’язково підпис судді, а не запис /підпис/, оскільки МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ ЗВІРЯЄ САМ ПІДПИС СУДДІ З НАЯВНИМИ ЗРАЗКАМИ ПІДПИСУ СУДДІ ЯКІ БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ. Якщо на рішенні суду не має підпису судді або зазначено тільки напис /підпис/, а самого підпису не має, або не чітко відображено підпис або не співпадає підпис судді на рішенні суду з наявними зразками на теперішній час з підписом судді, який був наданий раніше в Міністерство юстиції Україні з таких причин Мінюст відмовляє в проставленні апостилю.
При проставленні апостилю працівники Міністерства Юстиції України звіряють відбиток печатки суду на рішенні суду з наявним в Реєстрі зразком. У зв’язку з чим,
прошу проставити на рішенні суду чітке відображення печатки суду для подальшої можливості проставлення апостиля на рішенні суду.
За результатом розгляду заяви при проставленні в Міністерстві юстиції України дуже часто відмовляється з таких підстав:
– Підпис, відбиток печатки на документах, поданих для проставлення апостиля не співпадають з наявними зразками, та/або мають нечітке відображення.
– на документі підпис іншого судді.
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПРИ ПРОСТАВЛЕННІ АПОСТИЛЮ НА РІШЕННІ СУДУ ВИМАГАЄ ПЕВНІ ВИМОГИ А САМЕ, НА РІШЕННІ СУДУ ПОВИННО БУТИ ТРИ ПЕЧАТКИ СУДУ, ТРИ ПІДПИСИ СУДДІ, ТРИ ПІДПИСИ СЕКРЕТАРЯ СУДУ ТА ТРИ ЗАПИСУ:
1) Рішення набрало законної сили
(дата)
Суддя (підпис) П.І.Б
Секретар (підпис) П.І.Б
2) Згідно з оригіналом
(дата)
Суддя (підпис) П.І.Б
Секретар (підпис) П.І.Б
3) Оригінал Рішення знаходиться у цивільній справі №_____.
Суддя (підпис) П.І.Б
Секретар (підпис) П.І.Б
ДОДАТКОВО повідомляю суд, що працівників суду дуже уважно ставляться до виконання своїх обов’язків та надіслали мені три копії рішення суду без печаток!
На підставі викладеного, керуючись ст. 272 ЦПК України

ПРОШУ:

Повторно Надіслати мені, адвокату Скрябіну О.М. на електронну пошту 3002218355@mail.gov.ua рішення суду по цивільній справі за позовом ХХХХХХХ Христина Василівна, 13 червня 1989 р.н. до ХХХХХХХ Мирослав Мирославович, 24 липня 1990 р.н. про розірвання шлюбу.
Повторно Надіслати мені, адвокату Скрябіну О.М. в паперовому вигляді 3 (три) копії рішення суду по цивільній справі за позовом ХХХХХХХ Христина Василівна, 13 червня 1989 р.н. до ХХХХХХХ Мирослав Мирославович, 24 липня 1990 р.н. про розірвання шлюбу на адресу: 69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя 149, корп. 2.
На рішенні суду обов’язково повинен бути підпис судді, а не запис /підпис/, оскільки МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ ЗВІРЯЄ САМ ПІДПИС СУДДІ З НАЯВНИМИ ЗРАЗКАМИ ПІДПИСУ СУДДІ ЯКІ БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ.
ДОДАЮ квитанцію про сплату судового збору
Копію рішення суду яку я отримав на свою заяву без печаток суду
Адвокат                                                                      О.М.Скрябін
07.07.20__

Представлений зразок Заяви про надіслання рішення суду яке НАБУЛО законної сили адвокату має загальний юридичний характер. При використанні наведеного вище зразка, форми, документа: Заяви про надіслання рішення суду яке НАБУЛО законної сили адвокату необхідно проаналізувати Цивільний процесуальний кодекс України, Сімейний кодекс України, правильно визначити сторони у справі, визначити підсудність справи, а саме до якого суду або організації потрібно подавати Заяву про надіслання рішення суду яке НАБУЛО законної сили адвокату. У будь-якому випадку для складання краще звернутися до сімейного адвоката в Запоріжжі, який допоможе підготовити необхідні документи онлайн.

Оцените статью
АДВОКАТ
Заява про надіслання рішення суду яке НАБУЛО законної сили адвокату
Аліменти з іноземця
Аліменти з іноземця