Розлучення з Кримською пропискою

Розлучення з Кримською пропискою

Де оформити розлучення з кримською пропискою у Запоріжжі?

Донедавна не виникало питань про те, де подати на розлучення подружжя з видом на проживання в Криму. Крим був частиною України, тому закони України діяли на всій території.

Проте після окупації Криму виникли сумніви щодо відповідальності за розлучення громадян, які мають дозвіл на проживання у Криму.

Як відомо, у Кримському регіоні є своя судова система. Водночас, жодна цивілізована країна, включаючи Україну, не приймає рішення Кримського суду як офіційні.

Зрозуміло, будь-який громадянин, який має дозвіл на проживання в Криму, може подати на розлучення в Криму, але ніхто не дає гарантій, що факт розлучення зрештою буде визнано за межами Криму.

З цієї причини ми рекомендуємо розглянути питання про розлучення у Запоріжжі відповідно до законодавства України пропискою у Криму, оскільки це вважається офіційним та визнається в інших країнах.

Як розлучитися в Україні, маючи кримську прописку у Запоріжжі?

У зв’язку із поточною ситуацією у Криму українське законодавство не поширюється на окуповані території. В результаті, всі судові питання, включаючи розлучення, необхідно розглядати тільки на території України, безпосередньо за допомогою адвоката в Запоріжжі.

Підставою для подання розлучення в Україні з кримським паспортом є закон України, згідно з яким тимчасово окупована територія залишається частиною країни, а отже, законодавство є українським.

Водночас усі державні органи на окупованій території мають діяти відповідно до положень українського законодавства та конституції, інакше вони не мають юридичної сили.

Тому основним завданням на початковому етапі розлучення подружжя з пропискою в Криму є правильне визначення підсудності справи.

Сімейний адвокат у Запоріжжі допоможе вам вирішити цю проблему. Вивчивши вашу конкретну справу, він повідомить вас, до якого суду піти, щоб подати на розлучення, і як зробити це правильно.

Розлучення з дітьми у Запоріжжі

Якщо у подружжя є діти з пропискою в Криму, розлучення може бути оформлене тільки в суді, безпосередньо в Запоріжжі, що пов’язано з основними факторами, що визначають процес розлучення.

Це означає, що незалежно від того, чи було досягнуто згоди про подання розлучення, процедура не може відбуватися в РАГСі в Запоріжжі. Це пояснюється тим, що присутність дітей змушує представників суду забезпечити дотримання інтересів дитини під час розлучення злочинців.

Важливо пам’ятати, що при розлученні подружжя з пропискою в Криму враховуються лише спільні діти. Крім того, діти повинні бути неповнолітніми на той час, коли подружжя вирішило подати на розлучення. Наявність дорослих дітей та дітей від попередніх шлюбів не враховується у Запоріжжі.

Розлучення з пропискою у Криму без присутності

Бажання одного з подружжя (наприклад, дружини) розлучитися з чоловіком у Запоріжжі, у якого є дозвіл на проживання в Криму, часто буває важким. Адже чоловік не завжди хоче і не зможе покинути Крим, щоби подати на розлучення.

Відсутність розлучення у чоловіка не робить процедуру неможливою. У цьому випадку лише позов має бути подано до суду за місцем проживання або місцем проживання чоловіка (відповідача). У цьому випадку важливо знати, що існують винятки, згідно з якими можна подати позов за місцем проживання позивача:

  • медичні протипоказання з відповідними доказами;
  • жити з неповнолітньою дитиною.

Якщо вам все ще потрібно подати заяву на розлучення за місцем реєстрації або проживання чоловіка, ми рекомендуємо вам звернутися до юриста, який допоможе вам зробити це правильно.

Допомога адвоката при розлученні з кримською пропискою у Запоріжжі

Враховуючи, що процедура розлучення громадян з пропискою в Криму дещо складніша, ніж класичне розлучення між українцями, ми рекомендуємо вам проконсультуватися з добрим адвокатом у Запоріжжі або скористатися послугами адвоката із сімейних шлюбів у Запоріжжі.

Розлучення по суду має багато важливих нюансів, які складно розглянути без досвіду у сімейних справах. Тому в цьому випадку немає потреби звертатися до юриста у Запоріжжі!

Оцените статью
АДВОКАТ
Розлучення з Кримською пропискою
Адвокат по сімейних справах
Адвокат по сімейним справам