Швидке розлучення

Швидке розлучення

Чи можливе швидке розлучення у Запоріжжі?

В наш час реєстрація шлюбу в Запоріжжі відбувається досить швидко, тому що в її основі лежить лише загальне бажання чоловіка і жінки створити сім’ю.

Однак у разі розлучення недостатньо розірвати шлюб так швидко, як його було створено.

Це пов’язано, перш за все, з тим, що сім’я вважає себе здоровим осередком суспільства, тому законодавство України запровадило такий порядок розлучення, щоб навіть найменша можливість урятувати сім’ю була реалізована.

Проте є випадки, коли бажано подати на розлучення у Запоріжжі раніше, ніж його буде ініційовано іншою стороною. Причини можуть бути різні:

 • вагітність іншої жінки, яка змушує чоловіка швидко подати заяву на розлучення;
 • вагітність жінки від іншого;
 • переїзд одного з подружжя;
 • інші ситуації, що викликають прискорене розлучення.

У таких випадках має сенс подати заявку на швидке розлучення у Запоріжжі.

За законами України можливе швидке розлучення за основними правилами.

Куди подати на швидке розлучення у Запоріжжі?

Ви можете подати заявку на швидке розлучення з двома варіантами розлучення у Запоріжжі:

 • через РАГС;
 • через суд.

Як і у випадку класичного розлучення, процедура швидкого розлучення заснована на двох основних умовах:

 • наявність звичайних неповнолітніх дітей;
 • наявність загального бажання подружжя подати на розлучення.

У разі відсутності дітей та бажання подати на розлучення у Запоріжжі, процес розлучення може відбуватися у РАГСі. Якщо хоча б одну з цих умов не виконано, необхідно подати розлучення.

Слід зазначити, що розлучення у РАГСі у Запоріжжі відбувається швидше у будь-якій ситуації, ніж у суді. Зважаючи на відсутність загального бажання подати на розлучення, як єдиний фактор, який запобігає розлученню з боку РАГСу, тобто без дітей разом, ми рекомендуємо вам все ж таки отримати згоду другого чоловіка.

Якщо у пари є діти, і розлучення може бути подане тільки до суду в Запоріжжі, згоду подружжя на розлучення також значно скоротить тривалість самого процесу.

Як оформити швидке розлучення у Запоріжжі?

Щоб розлучитися швидше у Запоріжжі, потрібно знати основні фактори, які можуть затягнути процес:

 • Помилка у заяві про розлучення.
 • Мінливе бажання чоловіка подати на розлучення до початку розгляду.
 • Зміна рішення розлучається безпосередньо під час судового розгляду справи.

Як згадувалося раніше, бажання подружжя подати на розлучення в Запоріжжі має велике значення протягом усього процесу розлучення. Це стосується як випадків, коли подружжя має дитину разом, так і випадків, коли дитини немає.

По-перше, взаємна згода подружжя без дітей визначає процес розлучення у Запоріжжі. І оскільки розлучення через РАГС відбувається набагато швидше, саме ця згода дозволяє швидко розлучитися без дітей.

Згода на швидке розлучення в суді у Запоріжжі

У разі подружжя, яке має дітей та за наявності згоди визначається, яку із заяв має бути подано до суду, щоб прискорити розлучення у Запоріжжі:

 • одностороннє;
 • спільне.

Спільна заява відрізняється від позову тим, що дає зрозуміти судовій владі, що подружжя хоче розірвати шлюб, а нотаріально завірений документ про виховання та догляд за дітьми підтверджує, що у пари немає спірних питань, що вимагають судового розгляду.

З цієї причини розгляд спільних заяв займає значно менше часу, ніж позови до Запоріжжя.

Позов про розлучення у Запоріжжі має на увазі бажання лише одного з подружжя (позивача) подати на розлучення, тоді як другий чоловік може бути рішуче проти. Для розгляду такого документа потрібно більше часу, оскільки судові працівники повинні вислухати відповідача, а потім вирішити, чи є розлучення єдиним правильним рішенням.

Часто позивачу та обвинуваченому надається період примирення після судового засідання, після вивчення питання, що, звісно, виключає можливість швидкого розлучення у Запоріжжі.

Особливості швидкого розлучення у Запоріжжі

Як і класичне розлучення, швидке розлучення у Запоріжжі має кілька особливостей. Одним із них є вибір типу програми. Незважаючи на те, що спільна заява про розлучення вважається швидшою, не завжди необхідно готувати цей документ, щоб отримати швидке розлучення.

Наприклад, якщо подружжя з дітьми домовилися про розлучення і подали спільну заяву в Запоріжжі, але під час розгляду справи один із них передумав про розлучення, розлучення має бути повторене. У цьому випадку це вже претензія. Таким чином, ви можете не тільки гаяти час, але й гроші, тому що при подачі заяви ви повинні заплатити судовий збір, який не буде повернений пізніше.

З цієї причини, з найменшим сумнівом щодо бажання чоловіка чи дружини подати на розлучення, ми рекомендуємо подати позов до Запоріжжя. У цьому випадку розлучення також враховуватиметься, якщо хтось передумає.

Щоб подати юридично грамотну позовну заяву на розлучення та швидше подати на розлучення у Запоріжжі, ми рекомендуємо вам звернутися до досвідченого адвоката у Запоріжжі.

Завдяки їх практиці, вони допоможуть вам розлучитися якнайшвидше і заощадять ваш час і гроші.

Оцените статью
АДВОКАТ
Швидке розлучення
Розлучення без документів
Розлучення без документів