Розлучення за кордоном

Розлучення за кордоном

Чи можливе розлучення того, хто виїхав за кордон у Запоріжжі?

З кожним роком дедалі більше громадян виїжджають за кордон, щоб жити краще. Проте не всі люди, які вирішили залишити країну, намагаються вирішити проблему офіційної зміни громадянського стану, тобто розлучення до свого від’їзду.

Багато людей відкладають це питання на невизначений термін. Причиною можуть бути діти або дитина, або небажання чоловіка та дружини витрачати час на розлучення.

Люди часто знаходять нову пару після поїздки за кордон і тому бажають узаконити стосунки в іншій країні. У цьому випадку вам потрібно повернутися до розлучення в Україні, хоч би як це було складно.

На щастя, законодавство України передбачає випадки розлучення до Запоріжжя, коли один із них виїжджає за кордон.

Як оформити розлучення, перебуваючи за кордоном, у Запоріжжі?

Незалежно від того, куди ви приїхали, розлучення в Україні можливе двома способами:

  • через РАГС;
  • судом.

Розлучення РАГСом у Запоріжжі громадян за кордоном менш складне, ніж судове розлучення. Однак ви не можете використовувати цей метод розлучення у всіх випадках. Це особливо актуально для сімей із дітьми. Основними умовами розлучення є:

  • відсутність неповнолітніх дітей чи дітей чоловіка та дружини;
  • взаємне рішення між чоловіком та дружиною подати заяву на розлучення.

Розлучення через РАГС у Запоріжжі, якщо виїхав за кордон?

Якщо чоловік і дружина бажають подати на розлучення у Запоріжжі в той момент, коли один з них виїжджає за кордон, розірвання шлюбу може бути досягнуто без очікування повернення чоловіка до своєї країни.

І тут процедура то, можливо проведена за відсутності звичайних неповнолітніх дітей у адміністративному порядку, тобто. через РАГС у Запоріжжі.

Для цього чоловік, який виїхав за кордон, повинен подати заяву про розлучення та підтвердити його справжність у посольстві. Такий документ вважається нотаріально завіреним. Потім відправте його в Україну другому чоловікові, який подає заяву до РАГСу у Запоріжжі.

Якщо подружжя не змінить свою думку про розлучення протягом одного місяця, ви повинні прийти до РАГСу у встановлений владою час, щоб підтвердити своє рішення та отримати свідоцтво про розлучення у Запоріжжі.

Беручи до уваги виїзд чоловіка за кордон та неможливість бути присутнім при отриманні документа про розлучення, ми рекомендуємо вам подати заяву про згоду на проведення шлюборозлучного процесу, поки вас немає, або протягом 30 днів після подання заяви про розлучення. Таким чином, розлучення може бути оформлене без присутності у Запоріжжі.

Розлучення при виїзді за кордон через суд у Запоріжжі

Розлучення подружжя, яке виїхало за кордон, мають місце в суді, якщо:

  • у подружжя є одна дитина або кілька дітей, які ще не досягли 18-річного віку;
  • чоловік чи дружина проти розлучення у Запоріжжі.

Присутність дітей враховується лише у тому випадку, якщо вони є спільними для чоловіка та дружини. Діти від попередніх шлюбів не впливають на процес розлучення у Запоріжжі.

Беручи до уваги процес розлучення у Запоріжжі, ви повинні подати заяву до суду, що є підставою для порушення кримінальної справи. Заява може бути:

  • загальним (з обопільним бажанням чоловіка та дружини подати на розлучення);
  • позовним (якщо цього забажає лише один із подружжя).

Досвідчений сімейний адвокат у Запоріжжі може правильно визначити, який тип заяви необхідно подати у вашому конкретному випадку, з урахуванням вашого розташування. Він може не лише надати вам вичерпну інформацію про заявку, яку вам необхідно заповнити, але й проконсультувати вас з багатьох інших цікавих питань.

Адвокат у Запоріжжі при розлученні за кордоном

За кордоном набагато важче вирішувати важливі проблеми в Україні. Це особливо стосується теми розлучення, яка має багато тонкощів. Тільки завдяки багаторічному досвіду та знанням, накопиченим більш ніж за рік, ви можете швидко розлучитися на відстані в Запоріжжі.

З цієї причини багато громадян, які поїхали за кордон, але потребують розлучення в Україні, звертаються до доброго та досвідченого адвоката у Запоріжжі, щоб повністю підтримати справу.

Якщо чоловік або дружина доручають розлучення сімейному адвокату в Запоріжжі, вони можуть бути впевнені, що фахівець із правових питань, навіть якщо під час розгляду справи виникнуть непередбачувані обставини, зможе адекватно вийти із ситуації та розлучитися із чоловіком за кордоном.

Оцените статью
АДВОКАТ
Розлучення за кордоном
Розлучення з вагітною
Розлучення з вагітною