Як розлучитися, перебуваючи за кордоном

Як розлучитися, перебуваючи за кордоном

Розлучення у Запоріжжі, перебуваючи за кордоном

Відповідно до Сімейного кодексу України (далі – СК), розлучення у Запоріжжі можливе, якщо:

 • взаємне бажання подружжя розірвати стосунки;
 • одностороннє бажання одного з них подати на розлучення.

Бажання чи відсутність таких, а також наявність дітей разом із чоловіком та дружиною визначають процедуру розлучення у Запоріжжі:

 • справедливість;
 • адміністративний (через РАГС).

В обох випадках розірвання шлюбу в Запоріжжі може відбуватися без особистої присутності чоловіка та дружини, наприклад, якщо вони перебувають за кордоном. Подружжя звертається за допомогою до адвоката в Запоріжжі і має можливість якнайшвидше дістатися місця призначення.

Розлучення через РАГС у Запоріжжі, якщо чоловік чи дружина за кордоном

Підставою для розлучення з боку РАГСу у Запоріжжі є спільна заява подружжя. Законодавство передбачає, що ця заява має бути подана подружжям. За відсутності такої можливості, наприклад, за кордоном, допустимо вживати відповідних заходів.

Відсутній чоловік повинен підготувати свою частину заяви та запевнити її. Потім інший чоловік представить його до РАГСу у Запоріжжі. При правильному виконанні заява не втрачає юридичної сили і таким чином стає підставою для порушення процесу розлучення.

Якщо жоден із подружжя не передумає протягом одного місяця після подання заяви до Запоріжжя, розлучення буде зареєстроване. Його також мають відвідати чоловік та дружина.

Якщо один із подружжя в даний час планує перебувати за кордоном або не може бути присутнім з будь-якої іншої причини, у день подання заяви або протягом місяця після цього необхідно подати ще одну нотаріально завірену заяву: із заявою про реєстрацію без чоловіка. У ньому також може бути зазначено відділення РАГС у Запоріжжі, до якого після розлучення має бути надіслано довідку про розірвання шлюбу.

Процес розлучення з боку РАГСу в Запоріжжі досить простий, але на практиці ви можете зіткнутися з багатьма тонкощами, які заважають розв’язання проблеми. Це можуть бути помилки в документах, які подаються із заявою про розлучення, неправильне оформлення заяви та багато іншого.

За кордоном такі проблеми досить складно вирішити, і тут потрібний кваліфікований фахівець.

Згідно із законодавством України, розлучення у РАГСі у Запоріжжі передбачає особисту участь лише подружжя, і неможливо перенести функцію розлучення на адвоката в адміністративному порядку. З цієї причини подружжя за кордоном часто обирає судові розгляди, які дозволяють їм повністю довірити розлучення сімейному адвокату.

Як розлучитися в суді у Запоріжжі, перебуваючи за кордоном

Розлучення в суді у Запоріжжі – досить складний процес, який потребує глибокого знання правових засад України та наявності позитивного досвіду у сфері сімейного права.

Звісно, якщо чоловік чи дружина перебувають за кордоном, вони не можуть повною мірою брати участь у шлюборозлучному процесі у Запоріжжі. Тому, якщо ви дієте самостійно, ви ризикуєте не досягти своєї мети.

Послуга адвоката «Розлучення під ключ» у Запоріжжі вже давно актуальна для тих, хто перебуває за межами України.

Це дозволяє захистити себе від необхідності:

 • займатися судочинством;
 • знайти розв’язання непередбачених ситуацій;
 • проводити час, відвідуючи та беручи участь у судових слуханнях;
 • турбуватися про результати шлюборозлучного процесу.

Допомога адвоката при розлученні у Запоріжжі

Якщо ви хочете розлучитись за кордоном, вам не потрібно вирішувати проблему за межами вашої країни. Відповідно до закону, кожен громадянин України має право проходити шлюборозлучний процес на території своєї країни та відповідно до своїх законів.

Адвокат у Запоріжжі допоможе розв’язувати проблему розлучення в Україні не лише між українцями, а й між:

 • українці / українці та іноземці;
 • громадянин України та особа без реєстрації;
 • українці та громадяни з невідомим місцеперебування.

Грунтуючись на найважливіших положеннях та нормах закону, юрист допоможе вам знайти найкращий вихід із ситуації навіть у найскладніших випадках. Він буде адекватно захищати інтереси свого клієнта та досягати своєї мети, щоб захистити вас від психологічного шоку та стресу.

Послуги адвоката у Запоріжжі, якщо чоловік за кордоном

Розлучення юрист у Запоріжжі працює по всій Україні. На підставі угоди про надання юридичних послуг адвокат/адвокат не тільки зможе розірвати шлюб, а й зможе надати низку супутніх послуг:

 • перевірка справжності документів;
 • повторне отримання документів із суду та РАГСу;
 • переклад документів;
 • прикладіть апостиль і т.д.

Співпраця між клієнтом та адвокатом у Запоріжжі ґрунтується на наступному принципі:

 • клієнт зв’язується з адвокатом, щоб обговорити нюанси майбутньої справи;
 • адвокат готує договір надання юридичних послуг. Після того, як він був підписаний клієнтом і здійснено часткову оплату, адвокат / адвокат по шлюборозлучних процесах починає свою роботу;
 • клієнт отримує бажаний результат та оплачує залишок на рахунку.

При необхідності під час шлюборозлучного процесу адвокат у Запоріжжі створює звіт про роботу, виконану судом на кожному етапі шлюборозлучного процесу, що дає вам можливість особисто контролювати процес шлюборозлучного процесу.

Оцените статью
АДВОКАТ
Як розлучитися, перебуваючи за кордоном
Батьківські обов’язки
Батьківські обов’язки