Адвокат по сімейним справам Запоріжжя

Адвокат по сімейним справам Запоріжжя
Содержание
 1. Адвокат по сімейним справам
 2. Розірвання шлюбу у Запоріжжі
 3. Розлучення з іноземцем у Запоріжжі
 4. Шлюбний договір подружжя у Запоріжжі
 5. Апостиль на рішенні суду та на свідоцтво про розірвання шлюбу
 6. Аліменти на дитину – послуги адвоката у Запоріжжі
 7. Порядок визнання шлюбу недійсним у Запоріжжі
 8. Встановлення факту проживання у цивільному шлюбі у Запоріжжі
 9. Режим окремого проживання подружжя у Запоріжжі
 10. Поділ майна подружжя у Запоріжжі
 11. Дозвіл на виїзд дитини за кордон у Запоріжжі
 12. Позбавлення батьківських прав у Запоріжжі
 13. Усиновлення дитини у Запоріжжі
 14. Місце проживання дитини – як визначити з батьком чи матір’ю
 15. Порядок визнання батьківства у Запоріжжі
 16. Усунення перешкод у спілкуванні з дітьми у Запоріжжі
 17. Оспорювання батьківства у Запоріжжі
 18. Професійна допомога юриста під час розлучення у Запоріжжі
 19. Консультація адвоката по сімейним справам
 20. Найчастіші питання адвокату

Адвокат по сімейним справам

Нашим адвокатам часто задають питання: Які обов'язки адвоката по сімейним справам? Які повноваження адвоката по сімейним справам?

На нашому сайті advokat-zaporozhye.com Ви знайдете всі відповіді на Ваші запитання в галузі сімейного законодавства України.

Сімейні суперечки в Запоріжжі, мабуть, найпопулярніші категорії справ, які трапляються в практиці цивільного адвоката в Запоріжжі, що на сьогоднішній день вимагає окремої спеціалізації адвоката по сімейних справах в Запоріжжі.

Сімейні суперечки в Запоріжжі – це не тільки розлучення і поділ майна, дуже часто суперечки між подружжям виникають з приводу дітей, що робить ситуацію ще більш емоційно напруженою.

Адвокат по сімейних справах в Запоріжжі кожен день стикається з сімейними суперечками в Запоріжжі різного характеру і спеціалізується на вирішенні таких сімейних питань в Запоріжжі.

Багаторічна практика адвоката по сімейних справах практично не показує незадовільний результат, тому що знання тонкощів і нюансів сімейного законодавства, а також цивільного процесу дозволяють найбільш ефективним і оперативним шляхом вирішити сімейна суперечка в Запоріжжі.

Навіть процедура розірвання шлюбу в Запоріжжі має свої підводні камені, про які не знають звичайні громадяни і відповідно не справляються в належній мірі з процесом розлучення в Запоріжжі самостійно, витративши нерви і час.

Без сумніву, розлучення подружжя може стати серйозним потрясінням і супроводжуватися безліччю негативних емоцій адже правові е наслідки розірвання шлюбу зачіпають абсолютно всі сфери нашого життя: починаючи з вирішення питань майнового характеру і закінчуючи встановленням місця проживання дітей та їх забезпечення.

Ситуація ускладнюється, коли розірвання шлюбу супроводжується тяжкою боротьбою подружжя, спеціально котрі хочуть поступатися один одному.

Тому для того, щоб запобігти таким тяжби і зберегти спокій під час розлучення в Запоріжжі просто необхідна допомога адвоката по сімейних справах в Запоріжжі.

Інший категорій справ з питань сімейного права в Запоріжжі є стягнення аліментів в Запоріжжі.

При виникненні питань з приводу матеріальної підтримки неповнолітніх дітей, допомога адвоката по сімейних спорах в Запоріжжі необхідна хоча б для того, щоб розібратися на що колишнє подружжя можуть претендувати при стягненні аліментів у Запоріжжі, а також отримати консультацію юриста по сімейних справах в Запоріжжі з приводу того , як правильно зайняти позицію в судовому розгляді по стягненню аліментів в Запоріжжі.

Аліментні відносини в Запоріжжі також мають чимало нюансів і часто подружжя отримують менше, ніж могли б отримати на утримання дітей суми, якби звернулися за юридичними послугами адвоката по сімейних справах в Запоріжжі.

Мала кількість громадян також знають від чого залежить розмір аліментів і в яких випадках аліменти можуть взагалі не виплачуватися, а також які обставини беруться до уваги судом при прийнятті рішення про стягнення аліментів в Запоріжжі.

На ці та інші питання, пов’язані зі стягненням аліментів можна отримати вичерпну відповідь на консультації з адвокатом по сімейних справах в Запоріжжі.

Шлюборозлучний процес в Запоріжжі тягне за собою конфлікт інтересів подружжя з приводу поділу спільного майна.

Для того, щоб права сторін не було порушено або якимось чином ущемлені іншим з подружжя, необхідно своєчасно звернутися за професійною допомогою адвоката по сімейних справах, який зможе відстояти права клієнта в суді в Запоріжжі.

Як поділити квартиру, будинок, машину, земельну ділянку та інше майно також розповість адвокат по сімейних спорах в Запоріжжі, який щодня стикається з питаннями поділу майна після розлучення в Запоріжжі.

Сімейні питання, пов’язані з проживанням дітей в Запоріжжі, позбавленням батьківських прав в Запоріжжі, відновленням в правах, а також встановленням, визнанням або оскарженням батьківства / материнства в Запоріжжі є компетенцією спеціалізується адвоката по сімейних справах в Запоріжжі.

Сімейні суперечки про дітей не пропонують право на помилку, оскільки, зробивши її, можна дорого поплатиться.

Адвокат по сімейних справах в Запоріжжі працює на результат і довіру клієнтів по сімейних справах в Запоріжжі, тому як сімейні відносини, проблеми та сімейні суперечки в Запоріжжі вирішуються сімейним адвокатом в Запоріжжі повністю конфіденційно.

Пам’ятайте, що адвокат у сімейних справах в Запоріжжі може вирішити сімейна суперечка в Запоріжжі навіть, якщо Ви перебуваєте у віддаленій частині країни і зовсім не обов’язково витрачати час і гроші на тривалі переїзди.

Адвокат по сімейних справах в Запоріжжі надасть можливість клієнту спостерігати за процесом вирішення сімейного спору в Запоріжжі з боку і при цьому отримати позитивний результат в наскільки це можливо короткі терміни.

Розірвання шлюбу у Запоріжжі

Розлучення не завжди відбувається гладко, навіть якщо подружжя прийняло таке рішення, адже існують додаткові питання щодо дітей та майна, які потрібно вирішити. Якщо розрив відносин, розлучення супроводжується відмовою однієї з сімейної пари, то процедура розлучення то, можливо ускладнена і затягнута.

Також на складність оформлення розлучення може вплинути:

 • відсутність прописки;
 • необхідність поновлення документів;
 • відсутністю бути присутнім у суді/РАЦСі;
 • розлучення з дитиною до 1 року.

Розірвати сімейні стосунки у Запоріжжі можна через РАГС та через суд. Якщо у пари немає спільних дітей та майна, а також обидва згодні на розлучення, то розлучитися можна у РАГСі. Інакше для розлучення необхідне звернення до суду.

Розлучення з іноземцем у Запоріжжі

Так, ще одна обставина, яка ускладнює розлучення – це одна із сімейної пари має іноземне громадянство. Розлучення з іноземцем може бути здійснене в Україні, відповідно до українського законодавства або на території країни громадянином якої є чоловік/дружина.

Розірвання шлюбу в Україні є найбільш оптимальним, оскільки:

 • вартість розлучення нижче;
 • більш швидке оформлення розлучення;
 • не потрібно виконання додаткових процедур (проставлення апостилю, переклад документів).

Шлюбний договір подружжя у Запоріжжі

Відмінний варіант убезпечити себе, своє майно, майно чоловіка/дружини, майно дітей – це укласти шлюбний договір. Сьогодні ця послуга стає все більш популярною в нашій країні.

Шлюбний договір може бути складений та укладений:

 • до оформлення офіційних сімейних стосунків;
 • під час шлюбних стосунків.

У шлюбному договорі прописуються всі умови розлучення, розподілу майна, доходів, капіталів, нерухомості. Тобто все, що стосується майнових питань.

У договорі неможливо знайти прописані питання немайнового характеру, такі як обмеження:

 • свободи пересування;
 • у сфері діяльності;
 • дієздатності;
 • дій та поведінки;
 • правоздатність.

Складання та укладання шлюбного договору вимагає знань та розуміння в юридичній сфері. Щоб договір дійсно захистив Ваші права та інтереси, слід звернутися до сімейного адвоката, який допоможе правильно прописати всі умови.

Апостиль на рішенні суду та на свідоцтво про розірвання шлюбу

Апостиль – це спосіб підтвердження достовірності документів, необхідний вирішення питань на міжнародному рівні.

Апостиль на свідоцтві про розлучення та рішення суду проставляється у Міністерстві юстиції України.

Особа, яка може запросити проставлення апостилю – це особа, щодо якої ухвалено судове рішення.

Слід зазначити, що сучасні реалії, пронизані бюрократією, сприяють ситуації, коли відмовляють у проставлянні апостилю. І для того, щоб підтвердити достовірність документів, потрібно витратити чимало сил і матеріальних ресурсів.

Для спрощення процедури та позбавлення себе від зайвого клопоту слід звернутися до сімейного юриста-адвоката, який візьме на себе відповідальність за проставлення апостилю на документах.

Аліменти на дитину – послуги адвоката у Запоріжжі

Виплата аліментів на дитину – одне з найактуальніших питань, що супроводжують розлучення. Після розлучення, подружжя визначає, з ким із них проживатимуть діти і той чоловік, який проживає окремо, здійснює матеріальні виплати на утримання дитини – аліменти.

Аліменти можуть стягуватися:

 • добровільно, без участі третьої сторони;
 • примусово, у судовому порядку.

Якщо чоловік/дружина відмовляються виплачувати аліменти, то потрібно подати позов до суду з проханням визначити умови матеріальних виплат на дитину:

 • спосіб розрахунку суми;
 • розмір аліментів;
 • порядок здійснення виплат.
 • Аліменти можуть виплачуватись:
 • залежно від доходу особи, яка їх здійснює;
 • у твердій грошовій сумі (встановлений розмір виплат).

При вирішенні питання в суді важливо правильно скласти позов та вказати всі особливості, що впливають на розмір виплат:

 • стан здоров’я батька та дитини;
 • вікові потреби;
 • умови проживання.

Щоб вирішити питання про виплату аліментів на Вашу користь, слід скористатися послугами хорошого юриста-адвоката, який допоможе скласти позов на стягнення аліментів та супроводжує Вас у суді.

Порядок визнання шлюбу недійсним у Запоріжжі

У юридичній практиці зустрічаються ситуації, коли шлюб із якихось причин визнається недійсним.

Причинами такого визнання є:

 • недієздатність одного чоловіка;
 • чоловік чи дружина перебувають у другому шлюбі з іншою особою;
 • укладення шлюбу між родичами першої лінії, а також між сестрою та братом.

Для того щоб визнати шлюб недійсним, необхідно звернутися до судових органів та довести дійсність однієї із зазначених причин.

Документом, що підтверджує недійсність шлюбу є судове рішення.

Встановлення факту проживання у цивільному шлюбі у Запоріжжі

Сьогодні багато молодих пар проживають спільно, при цьому не оформляють офіційно відносини в РАГСі. У час, коли відносини між ними стабільні та добрі, то офіційне укладання шлюбу не є важливим.

При цьому якщо пара проживала тривалий час разом, молоді люди набували спільне майно, а потім вирішили розлучитися, то постає питання, як розділити це майно.

І тут необхідно підтвердити факт проживання у цивільному шлюбі. Для цього потрібно звернутися до суду та довести, що пара проживала у цивільному шлюбі.

Режим окремого проживання подружжя у Запоріжжі

Встановлення режиму роздільного проживання – це процедура, яка є необхідною у випадку, коли подружжя перебуває офіційно у шлюбі, але тимчасово проживає окремо.

Так, наприклад, пара прийняла рішення жити окремо один від одного, розлучатися офіційно з якихось причин не можуть або вирішили взяти перерву у відносинах для остаточного ухвалення рішення.

У такій ситуації юристи радять оформити режим роздільного проживання, оскільки це дає право:

 • визнання набутого майна під час окремого проживання особистою власністю кожного з подружжя;
 • якщо дружина є вагітною після закінчення терміну 10 місяців, то офіційний чоловік не визнається батьком дитини.

Тобто встановлення режиму роздільного проживання захищає Ваші права та обов’язки, якщо Ви перебуваєте в офіційному шлюбі, але не проживаєте разом.

Поділ майна подружжя у Запоріжжі

Оформляючи розлучення, який завжди подружжя може мирним шляхом розділити спільне майно. У такому разі потрібно вирішувати питання у судовому порядку.

Для цього потрібно скласти позов, підготувати пакет документів та направити до органів суду.

При розподілі майна важливо правильно скласти список майна, нажитого у шлюбі. У цьому Вам допоможе досвідчений юрист-адвокат, який правильно та коректно складе позовну заяву та супроводжує Вас у суді.

Дозвіл на виїзд дитини за кордон у Запоріжжі

Якщо подружжя оформило розлучення, і один з них хоче виїхати із спільною дитиною за кордон, то необхідно оформити нотаріально завірений дозвіл на виїзд.

Для вирішення питання на Вашу користь необхідно коректно і точно скласти заяву на дозвіл на виїзд дитини за кордон, вказати в ньому:

 • тривалість подорожі;
 • причину, мету поїздки;
 • маршрут пересування.

Позбавлення батьківських прав у Запоріжжі

Процедура позбавлення батьківських прав спрямовано захист інтересів дитини. Основними причинами, з яких батько може втратити права є:

 • невиконання прямих батьківських зобов’язань;
 • відмова забрати дитину з пологового будинку;
 • відмова від забезпечення дитини;
 • засудження за кримінальне правопорушення щодо дитини;
 • жорстоке поводження з дітьми;
 • алкоголізм, наркоманію.

Процедура позбавлення прав батьків є досить клопіткою, що вимагає вагомих достовірних причин і витрат часу та матеріальних ресурсів.

Щоб уникнути складнощів у процесі оформлення та захистити інтереси дитини, слід звернутися до сімейного адвоката, який допоможе швидко оформити позбавлення батьківських прав.

Усиновлення дитини у Запоріжжі

Можливість усиновлення дитини спрямована на створення гармонійних та сприятливих відносин у суспільстві та на створення можливості кожній дитині відчути тепло сімейного вогнища.

Усиновити можна дитину у разі:

 • відмови від нього батьків у пологовому будинку;
 • позбавлення прав батьків;
 • якщо дитину знайшли підкинутою.

Усиновлення дітей відбувається у судових органах із обов’язковою участю служби опіки.

Місце проживання дитини – як визначити з батьком чи матір’ю

Актуальним питання визначення місця проживання дитини стає у випадку, коли батьки розлучені і не можуть мирно визначити, з ким із них житиме дитина.

І тут у судовому порядку визначається, з ким проживатиме дитина. При цьому враховуються такі особливості дітей:

 • вік;
 • стан здоров’я;
 • прихильність до мами та тата.

Також у суді розглядають умови проживання матері та батька, їх матеріальний стан, наявність шкідливих звичок, виконання своїх обов’язків щодо дитини, а також сферу зайнятості та режим роботи.

Порядок визнання батьківства у Запоріжжі

Визнати чоловіка батьком дитини можна такими способами:

 • за заявою матері та батька дитини;
 • за судовим рішенням.

Вирішення питання у судовому порядку передбачає подання позову, у разі:

 • якщо мати дитини не одружена, спільну заяву від батьків не було подано, у Книзі реєстрації народження запис про батька зроблено на прізвище матері, прізвище та ім’я дитини визначено матір’ю;
 • якщо мати дитини померла, її місцезнаходження не встановлено, запис про дитину вчинено за заявою родичів чи опікуна;
 • якщо батьки дитини невідомі.

Усунення перешкод у спілкуванні з дітьми у Запоріжжі

Згідно з українським законодавством, і мати, і батько мають рівні права брати участь у житті та вихованні дітей.

Якщо ж батьки у розлученні й можуть врегулювати питання проведення часу з дитиною, необхідно вирішення питання з допомогою залучення третьої сторони.

В цьому випадку можливі такі варіанти:

 • звернення до юриста, який у договірному порядку допоможе домовитись подружжю;
 • судове вирішення питання.

Як і в першому, так і в другому варіанті бажаним є звернення до сімейного адвоката, який допоможе вирішити питання спілкування з дітьми.

Оспорювання батьківства у Запоріжжі

Непоодинокими бувають ситуації, коли чоловік не впевнений у тому, що є батьком дитини. У такому разі можливо кілька способів вирішення ситуації:

 • спільне звернення до медустанови з дружиною та дитиною для проведення генетичної експертизи;
 • звернення до спеціалізованих лабораторій для ДНК-тесту без відома дружини.

При виборі другого способу наші адвокати рекомендують проводити експертизу у державних лабораторіях, оскільки їхнє висновок є достовірним доказом у суді.

Після отримання експертизи слід звернутися до суду з позовним проханням про заперечення батьківства.

Наші адвокати допоможуть підготувати позовну заяву та необхідні документи, а також супроводжують Вас протягом усього судового розгляду.

Професійна допомога юриста під час розлучення у Запоріжжі

Звернувшись до нас за послугами та консультацією юриста з сімейних питань у Запоріжжі, Ви зможете отримати професійну допомогу юриста під час розлучення, допомогу юриста при стягненні аліментів, допомогу юриста при розподілі спільного майна, допомогу юриста при захисті батьківських прав. І це далеко не весь перелік послуг, що надаються нами.

Наша цінова політика відрізняється розумним співвідношенням ціни та якості. На сьогоднішній день, наш досвід роботи у сфері сімейних відносин та відгуки наших клієнтів свідчить про те, що юристи у сімейних справах, які безкоштовно надають свої послуги, показують дуже низький рівень знань, навичок та відповідальності. Як правило, юристи, що безкоштовно працюють, у сімейних справах – це юристи-початківці, яким необхідна практика. Досвідчений юрист у сімейних справах у Запоріжжі розуміє свій рівень і знає вартість своїх знань та навичок.

Юрист із сімейних справ у Запоріжжі зможе допомогти Вам вирішити питання, такі як:

 1. Розірвання шлюбу в судовому порядку у місті Запоріжжі
 2. Визнання шлюбу недійсним Запоріжжя
 3. Складання, зміна або розірвання шлюбного договору у Запоріжжі
 4. Визнання недійсним шлюбного договору у Запоріжжі
 5. Розділ спільного майна подружжя у Запоріжжі
 6. Встановлення батьківства у Запоріжжі
 7. Позбавлення батьківських прав у Запоріжжі
 8. Стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей у Запоріжжі
 9. Розлучення з іноземцем
 10. Апостиль на рішенні суду та на свідоцтво про розірвання шлюбу
 11. Встановлення факту проживання у цивільному шлюбі
 12. Режим роздільного проживання подружжя
 13. Дозвіл на виїзд дитини за кордон
 14. Усиновлення дитини у Запоріжжі
 15. Усунення перешкод у спілкуванні з дітьми.

Консультація адвоката по сімейним справам

Якщо Ви не знаєте, який краще вибрати спосіб вирішення справи, то слід звернутися до юристів, які спеціалізуються на справах в сфері сімейного права.

Адвокат по сімейним справам допоможе швидко і якісно вирішити справу на Вашу користь!

Чим може допомогти сімейний юрист:

 • вибрати правильну тактику вирішення Вашого питання;
 • швидко зібрати необхідний пакет документів;
 • супроводити Вас в суді або вирішити справу без Вашої присутності;
 • досягти бажаного результату за короткий термін.
Не витрачайте свій час і сили на самостійне вирішення питання! Хороший адвокат допоможе знайти оптимальний вихід з Вашої ситуації!

Для того щоб отримати консультацію нашого сімейного адвоката достатньо зателефонувати або написати нам в будь-який месенджер (Viber, WhatSapp, Telegram).

Не затягуйте з питанням, телефонуйте нашим адвокатам в сфері сімейного права.

Найчастіші питання адвокату

Чи потрібно особиста присутність Клієнта в суді?
Де знаходиться Ваш офіс і як Ви працюєте?

Ставте лайк, якщо Вам сподобалася наша стаття “Адвокат по сімейним справам Запоріжжя”, а ми спробуємо оперативно розміщувати зміни в сфері законодавства України і актуальну інформацію про рішення справ у сфері сімейного права на нашому сайті advokat-zaporozhye.com.

Корисні матеріали сайту advokat-zaporozhye.com:

 1. Адвокат по цивільним справам Запоріжжя;
 2. Адвокат по житловим справам Запоріжжя;
 3. Адвокат по земельним справам Запоріжжя;
 4. Адвокат по трудовим справам Запоріжжя;
 5. Адвокат по кримінальним справам Запоріжжя;
 6. Адвокат по розірванню шлюбу Запоріжжя.
Оцените статью
АДВОКАТ
Адвокат по сімейним справам Запоріжжя
Зміст спадкового договору
Зміст спадкового договору