Порядок розлучення

Порядок розлучення

Який порядок розлучення у Запоріжжі?

Відповідно до законодавства України неможливо змусити людину вступати у відносини проти її волі. На жаль, у нашій країні посилюються ситуації, коли подружжя вирішує подати на розлучення після тривалого спільного проживання.

Зважаючи на таку ситуацію, перший крок, який потрібно розглянути, який порядок важливий для конкретного випадку.

Щоб подати на розлучення у Запоріжжі, вам потрібно знати, що є лише два способи:

  • Розлучення у судовому порядку;
  • Розлучення через РАГС.

Важливо, що основним критерієм визначення порядку розлучення у Запоріжжі є дві обставини:

  • Перше і найважливіше – це загальне бажання розлучитися обома подружжям;
  • Друге – це наявність дітей.

Проте наявність дітей який завжди визначає порядок розлучення. У сім’ях, де діти не мають чоловіка або дружини або досягли 18-річного віку (тобто повноліття), присутність цих дітей не має значення при вирішенні зруйнувати соціальний осередок. Тому ви можете подати заяву на розлучення у РАГСі у Запоріжжі.

Якщо хоча б один із двох критеріїв для визначення порядку розлучення у Запоріжжі визначено, розлучення у РАГСі неможливе, і залишається лише подати заяву до суду та отримати розлучення у суді.

Це означає, що у випадку дітей, які є неповнолітніми та без згоди подружжя, процедура розлучення відбувається виключно у суді у Запоріжжі.

Чи можливе розлучення в Запоріжжі?

Розлучення без згоди одного з подружжя (з дітьми або без дітей) здійснюється судом у Запоріжжі в односторонньому порядку відповідно до позовної заяви.

Однак є винятки з правил, коли один із подружжя:

  • визнаний зниклим безвісти;
  • абсолютно недієздатний.

З цього можна зробити висновок, що одностороннє розлучення може мати місце не лише у суді, а й через РАГС у Запоріжжі.

Як подати на розлучення в односторонньому порядку Запоріжжі?

Як відомо, у разі одностороннього розлучення (без урахування винятків) вам доведеться звернутися до суду до Запоріжжя, щоб розв’язувати цю проблему.

Для цього ви повинні юридично грамотно скласти та подати позов та подати його до суду у Запоріжжі. Така заява стане підставою для розлучення у суді.

Крім того, не слід забувати супровідні документи, необхідні для одностороннього розлучення в Запоріжжі Список документів можна знайти у відповідному розділі.

Враховуючи, що у разі одностороннього розлучення подружжя може вжити різних заходів для запобігання розлученню в суді, найкраще рішення – звернутися до досвідченого адвоката – юриста, який своєчасно реагує на дії інших осіб.

Адвокат з розлучень у Запоріжжі може відреагувати та допомогти вам розлучитися без стресу та надмірної витрати часу.

Сімейний адвокат у Запоріжжі, який допоможе вам правильно та в суді зробити заяву, щоб вирішити вашу проблему без будь-яких труднощів та непорозумінь. Якщо ви звернетеся до фахівця за допомогою, вам буде надана можливість вирішити вашу проблему якнайшвидше без згоди чоловіка (тобто одностороннього).

Оцените статью
АДВОКАТ
Порядок розлучення
Адвокат по цивільним справам Запоріжжя
Адвокат по цивільним справам Запоріжжя