Терміни розлучення

Терміни розлучення

Термін розлучення через РАГС у Запоріжжі

Термін для розлучення органом РАГС у Запоріжжі у багатьох випадках значно коротший, ніж термін для розлучення за рішенням суду. Це з основними особливостями кожного процесу.

Розлучення через РАГС у Запоріжжі можливе за дотримання двох основних вимог:

 • хочеться обом подружжю;
 • немає неповнолітніх дітей разом.

З огляду на ці два положення можна зробити висновок, що формальне розірвання шлюбу в Запоріжжі є суто формальним процесом. Тому його час немає значення.

Щоб розлучитись у РАГСі у Запоріжжі, необхідно подати спільну письмову заяву. Надається також рівно один місяць, щоб подружжя могло змінити свою думку про розлучення. Якщо після закінчення цього терміну бажання розлучення зберігається, розлучення буде зареєстроване.

За сприятливих умов розлучення без дітей у Запоріжжі може відбуватись в адміністративному порядку протягом одного місяця.

Важливо враховувати, що є обставини, що перешкоджають проведенню процедури протягом місяця. Залежно від них термін для розлучення РАГСом у Запоріжжі може бути значно продовжено.

Збільшення терміну розлучення через РАГС у Запоріжжі

Як уже згадувалося, термін, на який ви можете розлучитись в адміністративному порядку в Запоріжжі, становить один місяць. Однак через певні умови цей термін може бути продовжено.

Обставини, що сприяють продовженню терміну розлучення у РАГСі у Запоріжжі:

 • неправильно складена заява подружжя;
 • передача реєстрації розлучення з ініціативи одного з подружжя;
 • неявка до суду для реєстрації без поважних причин.

Термін розлучення без присутності у Запоріжжі

Заява, яку подружжя має подати до РАГСу у Запоріжжі у разі розлучення, має особливу форму. Крім того, є певні вимоги до документів, які подаються без особистої присутності чоловіка.

У разі розлучення без присутності у РАГСі у Запоріжжі документ, який чоловік передає дружину для подання до РАГСу, має бути завірений нотаріусом. Інакше такий документ немає юридичної сили.

Таким чином, період розлучення у Запоріжжі може бути значно продовжено (на період належної обробки документів), який використовується для подання належним чином підготовленого документа.

І через те, що період розлучення в Запоріжжі значно продовжується, якщо один із подружжя не може бути присутнім через його відсутність у країні.

Передача реєстрації може також продовжити період розлучення. Якщо один із подружжя подасть заяву на реєстрацію пізніше, ніж планувалося у РАГСі у Запоріжжі, процедура буде виконана більш ніж через місяць.

Це можливо, якщо один із подружжя не може бути присутнім під час реєстрації розлучення в Запоріжжі та змушений вжити заходів, щоб відкласти його.

Термін розлучення через суд у Запоріжжі

У більшості випадків розлучення у Запоріжжі триває довше за адміністративне розлучення. Це з необхідністю ознайомити судових чиновників із ситуацією подружжя.

Метою судового розгляду справи є:

 • ухвалу суду про розумність рішення про розлучення подружжя;
 • задоволеність чи невдоволення суду вимогами учасників шлюборозлучного процесу з низки питань.

Саме ці обставини перешкоджають передачі швидкого розлучення у Запоріжжі судом, і, отже, термін для проходження процедури може становити понад рік.

Вплив згоди подружжя на термін розлучення у Запоріжжі

Загальне бажання подружжя на розлучення у Запоріжжі істотно впливає на судове розлучення. У цьому випадку судові чиновники розуміють, що немає часу витрачати неефективне примирення між чоловіком та дружиною, і розлучення відбувається протягом одного місяця.

Водночас важливо знати, що нотаріально засвідчений договір є обов’язковою умовою для подання спільної заяви до суду до Запоріжжя. Подаючи спільну заяву та угоду про дітей, подружжя повідомляє суду, що всі проблеми було вирішено самостійно і що розлучення стає формальним процесом. Період розлучення становить один місяць.

Як зменшити термін розлучення у Запоріжжі

Тривалість розлучення у Запоріжжі багато в чому залежить від деяких факторів. З цієї причини після розлучення багато подружжя звертаються за допомогою до сімейних адвокатів у Запоріжжі, щоб прискорити процес.

Адвокатські послуги у Запоріжжі допомагають:

 • зрозуміти всі тонкощі майбутнього процесу;
 • виявити «підводне каміння», яке може продовжити період розлучення;
 • знайти рішення спеціально для вашої ситуації;
 • досягти мети – швидке розлучення – якнайшвидше.

Оцените статью
АДВОКАТ
Терміни розлучення
Перекладач під час розірвання шлюбу
Перекладач під час розірвання шлюбу