Розлучення онлайн

Розлучення онлайн

Послуги онлайн у Запоріжжі

Нині дедалі більше людей зацікавлені у економії свого часу. Це пов’язано з темпами життя громадян, котрі прагнуть зробити максимально можливу кількість речей за короткий час у Запоріжжі.

Водночас усім давно було ясно, що однією з основних дій, що крадуть невиправдано багато часу, є постановка в чергу для отримання інформації або виконання простих завдань, таких як подання заяв до Запоріжжя.

У зв’язку з цим запроваджено онлайн-сервіс, який швидко поширився на всі сфери життя громадян. Сімейні відносини були винятком. Це особливо актуально для онлайн-розлучень у Запоріжжі.

Завдяки онлайн-сервісу з одружених процесів подача документів у Запоріжжі стало набагато простіше, і ви можете отримати консультацію набагато швидше.

Як подати на розлучення у РАГС у Запоріжжі?

Щоб мати можливість подати заяву на розлучення через інтернет-портал, ви повинні переконатися, що ваш особливий випадок розлучення підпадає під юрисдикцію РАГСу.

Щоб подати на розлучення через РАГС у Запоріжжі, мають бути виконані дві умови:

 • подружжя не має неповнолітніх дітей разом;
 • наявність загального бажання подати на розлучення у Запоріжжі.

Якщо цих умов дотримано, процедура розлучення в Україні визначається як адміністративна, і тому необхідно подати на розлучення у РАГСі у Запоріжжі.

Ви можете отримати розлучення такими способами:

 • подати спільну заяву про розірвання шлюбу з особистою присутністю подружжя або одного з них у РАГС (нотаріально завірена довіреність);
 • подати заявку на розлучення онлайн у Запоріжжі.

Розлучення онлайн у Запоріжжі

Онлайн розлучення замінює необхідність особистої присутності у РАГСі у Запоріжжі. Це стосується випадків, коли вам необхідно наступне:

 • отримати необхідну інформацію про розлучення в Україні;
 • консультації фахівців органів влади з питань, пов’язаних із розлученням;
 • подати заяву на розлучення у Запоріжжі.

Якщо ви зараз використовуєте портал «Звернення у сфері державного відновлення файлів держави для відновлення файлів цивільного табору», ви можете:

 • записатися на прийом до РАГСу, який вас влаштовує;
 • отримати онлайн відповідь на питання про розлучення у Запоріжжі;
 • подати заявку на розлучення онлайн.

Заява на розлучення онлайн у Запоріжжі

Щоб подати розлучення онлайн в Запоріжжі, вам необхідно зареєструватися на порталі. Після реєстрації всі онлайн-сервіси будуть доступні користувачам із необхідними інструкціями.

Ви можете подати заяву онлайн через веб-портал у Запоріжжі. До заяви мають бути додані такі документи:

 • відсканована копія паспортів подружжя;
 • копія свідоцтва про шлюб;
 • квитанція про сплату державного мита.

Сама заява у Запоріжжі має бути доповнена електронним підписом. Якщо подружжя не має такої можливості, воно має з’явитися до РАГСу протягом трьох днів, щоб зареєструватися особисто.

Якщо ви обрали онлайн-розлучення і не змогли подати електронний підпис, важливо знати, що дата реєстрації розлучення в РАГСі в Запоріжжі не з дати подання заяви, а з дати, коли підпис був поданий до РАГС додається, вважається. Як і в класичному випадку, останній термін перевірки документа, представленого онлайн, становить 30 днів.

При офіційній реєстрації розлучення та видачі свідоцтва про розлучення необхідно надати оригінали всіх документів у Запоріжжі, поданих із заявою про розлучення.

Особливості розлучення онлайн у Запоріжжі

З онлайн-послугою розлучення в Запоріжжі подружжя може заощадити багато часу, якщо їм доведеться звернутися до РАГСу. Однак через неповну систему онлайн-розлучення не стало популярнішим, ніж подача документів особисто.

Це пов’язано з деякими особливостями онлайн-розлучення у Запоріжжі:

 • необхідність надання додатку електронного підпису;
 • можливі помилки у веб-порталі під час подання заяви у Запоріжжі.

З цієї причини багато подружжя, які хочуть подати на розлучення, особисто звертаються до РАГСу. Цей метод розлучення був розроблений протягом багатьох років і дозволяє вам бути впевненим, що розлучення відбувається швидко і без зайвих сюрпризів.

Якщо у вас є питання, що вимагають особистої консультації щодо вашого шлюборозлучного процесу в Запоріжжі, ми рекомендуємо вам звернутися до хорошого юриста або сімейного адвоката. Компетентний спеціаліст з правових питань у Запоріжжі може розлучитися з вами максимально швидко та зручно.

Оцените статью
АДВОКАТ
Розлучення онлайн
Коло спадкоємців за законом
Коло спадкоємців за законом