Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду

Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду

Свідоцтво про розлучення у Запоріжжі

Декрет про розлучення – виданий урядом документ, що підтверджує факт розлучення.

Лише один орган, РАЦС у Запоріжжі, має право видати свідоцтво про розлучення.

Свідоцтво про розлучення у Запоріжжі є офіційним документом, який має юридичну силу та тому оформляється відповідно до законодавства України.

Розлучення через РАГС у Запоріжжі

Процедура розлучення в РАГСі в Запоріжжі передбачає бажання подружжя розірвати сімейні стосунки, якщо немає спільних дітей, які ще не досягли 18-річного віку.

Розлучення реєструється через 30 днів після подання спільної заявки. Ця процедура передбачає:

 • складання свідоцтва про розлучення у двох примірниках;
 • внесення даних до державного реєстру;
 • видати свідоцтво про розлучення у Запоріжжі на підставі поточних реєстраційних листів.

Розлучення через суд у Запоріжжі

Розлучення в суді має іншу процедуру, ніж розлучення у РАГСі у Запоріжжі.

Процес закінчується розв’язком. Це рішення набирає чинності через 30 днів, якщо ніхто з подружжя не бажає подавати апеляцію. Розірвання шлюбу у Запоріжжі визначається у день набрання рішенням суду чинності.

Відповідно до законів України факт юридичного розлучення у Запоріжжі має бути зареєстрований. У результаті представники суду направляють копію рішення суду, що набрало законної сили, в РАГС, де заяви вносяться до реєстру і складається закон. Свідоцтво про розлучення у разі юридичного розлучення видається не завжди.

Документи, що підтверджують розлучення через суд у Запоріжжі

Свідоцтво про розлучення у разі розлучення у суді у Запоріжжі було видано до набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію документів цивільного стану». Звідси випливає, що розлучення, що мало місце до 1 липня 2010 року, має два документи:

 • вирок суду;
 • судове рішення про розлучення.

Після набрання чинності вищезазначеним законом судовий процес у Запоріжжі закінчується ухваленням рішення суду. Він набирає чинності через 30 днів, що є останньою стадією процесу розлучення. У цьому випадку видається лише одна квитанція – рішення суду.

Особливості реєстрації розлучення у Запоріжжі

Свідоцтво про розлучення у Запоріжжі є важливим документом, що підтверджує факт розлучення із РАГСом. Якщо розлучення здійснюється судом, застосовним документом є рішення суду про розлучення, що набрало чинності.

Кожен із цих документів має велике значення для життя. З цієї причини допустимо перевидати документ, якщо його було втрачено або пошкоджено. Сімейний адвокат у Запоріжжі допомагає та надає послуги для перевидання документів, а також для РАГСу та суду.

Важливо знати, що у разі розлучення судом, а також розлучення у РАГСі у Запоріжжі останнім етапом є реєстрація розлучення у РАГСі у Запоріжжі. Однак відсутність такої реєстрації у разі розлучення у суді не означає, що шлюб не розірвано.

Якщо шлюб був розірваний у суді, але реєстрація цього факту не відбулася у РАГСі у Запоріжжі, незалежно від давності рішення, необхідно відповідним чином зареєструвати розлучення.

Підтвердженням реєстрації розлучення у РАГСі у Запоріжжі для подружжя може бути витяг з реєстру, але не свідоцтво про шлюб. Виписку з реєстру можна запросити самостійно або з використанням послуг юриста.

Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду у Запоріжжі

Судове рішення у Запоріжжі, ухвалене до ухвалення українського закону про цивільні дії 1 липня 2010 року, вимагає обов’язкової реєстрації свідоцтва про розлучення.

Для цього потрібні такі документи:

 • клопотання про розлучення;
 • вирок суду;
 • квитанція про сплату державного збору.

Свідоцтво про розлучення з адвокатом у Запоріжжі

Сімейний адвокат у Запоріжжі допоможе вам отримати сертифікат якнайшвидше. Завдяки його послугам ви:

 • заощадите час у РАГСі у Запоріжжі та зачекайте, поки ваша черга подавати документи;
 • усунуте можливі проблеми з документами.
 • ви можете не лише отримати свідоцтво, а й легалізувати його, додавши апостиль у Запоріжжі.

Крім того, присутність замовника не є обов’язковою! Юрист у Запоріжжі вирішить цю проблему без вашої участі та гарантує 100% результат.

Оцените статью
АДВОКАТ
Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду
Спадковий договір
Спадковий договір