Розлучення без дітей

Розлучення без дітей

Як відбувається розлучення без дітей у Запоріжжі

Порядок розлучення без дітей у Запоріжжі відрізняється від порядку розлучення, якщо така є, і набагато простіше. Крім того, розлучення можна зробити без дітей через РАГС, що коштує значно менше часу та грошей.

Тому розлучення без дітей можливе як через суд, так і через РАГС. У той самий час, процес розірвання шлюбу (односторонній, без згоди чи взаємно) гратиме основну роль.

Відповідно до закону, розлучення можливе у Запоріжжі у тих випадках, коли чоловік і дружина або один з них не хочуть продовжувати сімейні стосунки та вважають розлучення єдиним виходом із невдалих стосунків.

Крім того, у них є діти разом чи ні, у цьому випадку це не має значення. Наявність дітей лише визначає процедуру. В обох випадках має бути написана заява. Це може бути одностороння заява (без згоди чоловіка) або спільна заява.

Де оформляти заяву на розлучення без дітей у Запоріжжі?

Важливим аспектом при подачі заяви в Запоріжжі є згода подружжя на розлучення. Якщо процедура розглядається без згоди одного з подружжя, необхідно дотримуватися судового порядку розлучення. Оскільки він перебуває в суді, раціональність вибору долі сім’ї визначається і остаточне рішення про розлучення приймається судом. У цьому випадку заява подається в односторонньому порядку без згоди чоловіка, а розлучення проводиться у судовому порядку у Запоріжжі.

Якщо розлучення розглядається не в односторонньому порядку, а за взаємною згодою, розлучення без дітей може бути здійснене через РАГС у Запоріжжі.

У цьому випадку заява буде розглянута лише у РАГСі без залучення представників суду. Такі процеси розлучення без дітей коротші, ніж через суд.

Який порядок розлучення без дітей через РАГС у Запоріжжі?

Як відомо, розлучення через РАГС можливе виходячи з основних правил:

  • чоловік та дружина не мають спільних дітей;
  • і чоловік, і дружина погоджуються на розлучення (тобто розлучення не є одностороннім).

Якщо обидві умови дотримані, вам потрібно буде звернутися до РАГСу у Запоріжжі та скласти спільну заяву про розлучення без дітей відповідно до процедури розлучення.

За подання такої заяви стягується державний збір, розмір якого не є постійним та змінюється щороку.

Чи можливе розлучення без дітей без згоди у Запоріжжі?

Одностороннє розлучення має сенс лише у разі розлучення у суді у Запоріжжі. Нарешті, причини, через які один із подружжя хоче розлучитися, розглядаються в суді. Тому під час написання заяви у суді необхідно правильно визначити мотиви розлучення без дітей.

Це з тим, що спосіб правильного написання одностороннього заяви безпосередньо впливає дату розлучення. Суддя може дати час примирення, затягуючи процес.
Тому звернення до доброго сімейного адвоката у Запоріжжі у разі одностороннього розлучення без дітей стає дедалі актуальнішим.

Досвідчений адвокат у Запоріжжі достеменно знає, як написати заяву до суду, щоб отримати розлучення без згоди вашого чоловіка.

Які переваги розлучення одностороннього без дітей у Запоріжжі?

Враховуючи розлучення, засноване на односторонній заяві, можна виділити головну перевагу. Незалежно від того, чи бажає другий чоловік припинити сімейні відносини, справа все одно буде розглянута після подання заяви про розлучення.

Це призведе до досягнення мети якнайшвидше!

Оцените статью
АДВОКАТ
Розлучення без дітей
Поділ та перерозподіл спадщини
Поділ та перерозподіл спадщини