Заява про ознайомлення з матеріалами справи

Заява про ознайомлення з матеріалами справи

На сайті https://advokat-zaporozhye.com/ адвоката по сімейним справам в Запоріжжі представлений зразок  Заяви про ознайомлення з матеріалами справи, який буде корисний Вам для ознайомлення.

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ
69071, м. Запоріжжя, вул. Чарівна 117″а”
Веб-сайт: https://sh.zp.court.gov.ua
E-mail: inbox@sh.zp.court.gov.ua

Суддя: Галущенко Ю.А.
Справа: 336/7423/20

ХХХХХХХ Зоя Сергіївна 07 березня 1982 р.н.
69000, м.Запоріжжя, вул.Омельченка, буд.7 , кв. 96
ІПН:3001602965
Паспорт: ____________
E-mail: відсутній
Тел: +‎380677783727

Заява про ознайомлення з матеріалами справи

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Микола Анатолійович до ХХХХХХХ Зоя Сергіївна про розірвання шлюбу.
Відповідно до п. 10 ст. 14 ЦПК України 10. Процесуальні та інші документи і докази в паперовій формі зберігаються в додатку до справи в суді першої інстанції та у разі необхідності можуть бути оглянуті учасниками справи чи судом першої інстанції або витребувані судом апеляційної чи касаційної інстанції після надходження до них відповідної апеляційної чи касаційної скарги.
На підставі викладеного, керуючись ЦПК, України

ПРОШУ:

Надати можливість мені ознайомитись з матеріалами цивільної справи за позовом ХХХХХХХ Микола Анатолійович до ХХХХХХХ Зоя Сергіївна про розірвання шлюбу, а також зробити фотокопії документів за допомогою власного технічного засобу, які знаходяться у матеріалах справи.

ДОДАЮ:
1.Копія паспорту

 

07.07.20__                                                            (підпис)

Представлений зразок Заяви про ознайомлення з матеріалами справи має загальний юридичний характер. При використанні наведеного вище зразка, форми, документа: Заяви про ознайомлення з матеріалами справи необхідно проаналізувати Цивільний процесуальний кодекс України, Сімейний кодекс України, правильно визначити сторони у справі, визначити підсудність справи, а саме до якого суду або організації потрібно подавати Заяву про ознайомлення з матеріалами справи. У будь-якому випадку для складання краще звернутися до сімейного адвоката в Запоріжжі, який допоможе підготовити необхідні документи онлайн.

Оцените статью
АДВОКАТ
Заява про ознайомлення з матеріалами справи
Підстави припинення шлюбу
Підстави припинення шлюбу