Заява до суду про надіслання рішення суду до органу ДРАЦС

Заява до суду про надіслання рішення суду до органу ДРАЦС

На сайті http://advokat-zaporozhye.com/ адвоката по сімейним справам в Запоріжжі представлений зразок  Заяви до суду про надіслання рішення суду до органу ДРАЦС, який буде корисний Вам для ознайомлення.

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЗАПОРІЖЖЯ
69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 6
Веб-сайт: gt.zp.court.gov.ua
E-mail: inbox@gt.zp.court.gov.ua
Суддя: Світлицька В.М.
Справа:331/2568/20

Юсупов Станіслав 17.02.1982 р.н.
69000, м. Запоріжжя, вул. Арочна 41
ІПН: ВІДСУТНІЙ
Паспорт: 31249911
E-mail: відсутній
Тел: відсутній

Заява про надіслання рішення суду до органу ДРАЦС

19 листопада 2020 року Жовтневий районний суд м.Запоріжжя скасував рішення від 17 серпня 2020 по цивільній справі за позовом Юсупов Станіслав 17.02.1982 р.н. до Юсупова Олена Олександрівна 08.05.1989 р.н. про розірвання шлюбу. 16 березня 2017 року Чечелівський районний у місті Дніпрі відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, зареєстрував шлюб між Юсупов Станіслав 17.02.1982 р.н. та Юсупова Олена Олександрівна 08.05.1989 р.н., про що зроблено відповідний актовий запис № 171.
Відповідно до ч.ч.1, 2 ст. 115 СК України Розірвання шлюбу, здійснене в порядку, передбаченому статтями 106 і 107 цього Кодексу, повинно бути зареєстроване в органі державної реєстрації актів цивільного стану. Рішення суду про розірвання шлюбу після набрання ним законної сили надсилається судом до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.
Органи ДРАЦС відмовляються отримувати від фізичних осіб інформацію про рішення суду, мотивуючи тим, що таке рішення повинно бути надіслано судом до органу ДРАЦС.
На підставі викладеного,

ПРОШУ СУД:

Надіслати ухвалу про скасування рішення суду про розірвання шлюбу до Чечелівського районного у місті Дніпрі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, який реєстрував шлюбу між Юсупов Станіслав 17.02.1982 р.н. та Юсупова Олена Олександрівна 08.05.1989 р.н., для внесення відомостей в державний реєстр актів цивільного стану громадян.

07.07.20__                                                    (підпис)

Представлений зразок Заяви до суду про надіслання рішення суду до органу ДРАЦС має загальний юридичний характер. При використанні наведеного вище зразка, форми, документа: Заяви до суду про надіслання рішення суду до органу ДРАЦС необхідно проаналізувати Цивільний процесуальний кодекс України, Сімейний кодекс України, правильно визначити сторони у справі, визначити підсудність справи, а саме до якого суду або організації потрібно подавати Заяву до суду про надіслання рішення суду до органу ДРАЦС. У будь-якому випадку для складання краще звернутися до сімейного адвоката в Запоріжжі, який допоможе підготовити необхідні документи онлайн.

Оцените статью
АДВОКАТ
Заява до суду про надіслання рішення суду до органу ДРАЦС
Адвокат при оспорюванні батьківства
Адвокат при оспорюванні батьківства