Розлучення без присутності

Розлучення без присутності

Чи можливе розлучення без присутності у Запоріжжі?

Бажання подружжя розлучитися не завжди підтверджується можливістю розлучення. Іноді причинами розлучення без присутності однієї з подружжя є небажання бачити іншого, інколи ж причини є найважливішими аргументами.

Слід зазначити, що порядок розлучення без присутності у РАГСі у Запоріжжі відрізняється від порядку розлучення без присутності у суді у Запоріжжі. В обох випадках, однак, не слід нехтувати встановленими законом правилами.

Розлучення без присутності у РАГСі у Запоріжжі

Пам’ятайте, що РАГС розриває шлюб з таких причин:

  • відсутність спільних неповнолітніх дітей;
  • бажання обох подружжя розлучитися.

Відповідно до процедури розірвання шлюбу через РАГС у Запоріжжі, подружжя має подати загальну заяву на розлучення. Після того, як кожен із подружжя виконав свою частину та подав спільну заяву до РАГСу, для розгляду потрібен місяць. Через місяць подружжю буде запропоновано підтвердити своє бажання та завершити процес розлучення, видавши довідку.

Якщо один із подружжя не може виконати процедуру розлучення в Запоріжжі, необхідно вжити відповідних заходів відповідно до процедури розлучення. Для цього чоловік створює та засвідчує свою частину документа. Потім він передає його дружину, який може фізично подати його до РАГСу після завершення своєї частини.

Слід зазначити, що документ, підписаний одним із подружжя, який не може особисто бути присутнім у РАГСі у Запоріжжі, має юридичну силу лише в тому випадку, якщо він засвідчений нотаріусом!

Якщо чоловік або дружина не можуть бути присутніми на заключних етапах розлучення з видачею свідоцтва, розлучення без участі потребує вжиття відповідних заходів.

При поданні заяви на розлучення у Запоріжжі потрібна письмова згода на розлучення у разі відсутності будь-якої із сторін. Якщо пізніше неможливість відвідування було виявлено, ви можете подати запит протягом одного місяця з моменту подання заяви на розлучення.

Крім того, така письмова згода на проведення процедури без присутності одного з подружжя є підставою для розлучення в установленому порядку у Запоріжжі.

Розлучення без присутності в суді у Запоріжжі

Процедура розлучення в суді в Запоріжжі передбачає наявність одного (а іноді й обох) умов:

  • відсутність взаємного бажання розлучення;
  • наявність дітей віком до вісімнадцяти років.

Після подання позову до суду до Запоріжжя дається один місяць на експертизу, після чого призначається дата слухання. Оскільки позивач та відповідач не можуть визначити день засідання, необхідно докласти всіх зусиль, щоб бути присутнім у суді у зазначений день та час.

Проте є й інший вихід із ситуації. У шлюборозлучному процесі без судового рішення передбачається, що позивач та відповідач будуть надані іншою особою, яка має законне право надавати такі послуги.

Це дозволяє сімейному адвокату належним чином представляти ваші інтереси в суді у Запоріжжі, незалежно від того, чи є ви відповідачем чи позивачем. Крім того, належне знання закону та багаторічна практика допоможуть розлучатися якнайшвидше без присутності чоловіка.

Послуги адвоката при розлученні без присутності у Запоріжжі

Адвокат по шлюборозлучних процесах в Запоріжжі може проконсультувати вас з усіх питань, що становлять інтерес для шлюборозлучного процесу у вашому конкретному випадку.

Виходячи зі свого досвіду, сімейний адвокат у Запоріжжі визначає всі нюанси, які можуть вплинути на перебіг бізнесу і тому працює рано.

Якщо ви звернетеся до адвоката в Запоріжжі, ви зможете заощадити багато часу на шляху до своєї мети – розлучення без присутності чоловіка.

Оцените статью
АДВОКАТ
Розлучення без присутності
До якого суду подавати на розлучення
До якого суду подавати на розлучення