Розлучення в іншому місті

Розлучення в іншому місті

Як отримати розлучення в іншому місті

Коли чоловік думає про розлучення з дітьми або без дітей у Запоріжжі, часто трапляється так, що їхнє місце проживання не співпадає або що вони живуть далеко від місця реєстрації та раніше зареєстрованого шлюбу. Тоді виникає питання, чи допустимо розлучення після переїзду або під час тимчасового перебування за межами рідного міста.

Відповідно до закону, процедура істотно не відрізняється від класичного випадку, коли ви подаєте заяву на розлучення у Запоріжжі чи іншому місті, але є деякі особливості.

Розлучення через суд в іншому місті

Розлучення за рішенням суду в іншому місті здійснюється за наявності хоча б однієї з двох основних умов:

  • наявність звичайних дітей віком до 18 років;
  • відсутність згоди між чоловіком та дружиною на подання заяви на розлучення.

Якщо ви вирішили розлучитися в Запоріжжі чи іншому місті, ви повинні спочатку подати заявку. Можливо:

  • разом (якщо дружина та дружина бажають, подайте на розлучення в іншому місті);
  • позов (якщо тільки один із подружжя хоче подати на розлучення).

Спільна заява на розлучення в іншому місті

Подружжя подає спільну заяву про розлучення до суду за місцем проживання чоловіка чи дружини. Якщо чоловік і дружина переїхали і знаходяться в тому самому поселенні, вони можуть подати документ у свій будинок, не повертаючись до свого рідного міста.

Такі запити вважаються швидшими, ніж запити, бо вони не вимагають додаткової уваги з боку судових чиновників для визначення розумності розлучення у цьому випадку.

Проте слід пам’ятати, що для подання такого документа у Запоріжжі потрібна письмова угода між чоловіком та дружиною про фінансову підтримку та виховання дітей. Ця угода має бути засвідчена нотаріусом, інакше документ не має юридичної сили.

Найважливішим негативним наслідком може бути те, що, якщо чоловік чи дружина змінять свою думку про розлучення у Запоріжжі під час розгляду справи, нова заява про розлучення (заяву) має бути подана з великою кількістю часу та втрачених грошей, щоб розірвати шлюб. Зрештою, судовий збір, сплачений під час подання першого документа, не може бути повернений.

Позовна заява на розлучення в іншому місті

Договір укладається із чоловіком або дружиною (позивачом), яка є ініціатором подання заяви на розлучення. Документ має бути поданий до суду за місцем фактичного проживання другого чоловіка (відповідача). Тобто, якщо ви перебуваєте в іншому місті, ви можете оформити його та відправити поштою до необхідного суду.

Законодавство передбачає фактори, які дозволяють позивачеві подати заяву про розлучення в іншому місті або у Запоріжжі, не за місцем проживання відповідача, а за місцем його проживання, у тому числі:

  • місце проживання позивача з неповнолітньою дитиною обвинуваченого;
  • медичні протипоказання для поїздки до іншого міста (за наявності доказів).

Розлучення в іншому місті через РАГС у Запоріжжі

Якщо необхідно розлучитися в іншому місті або в Запоріжжі, процес у більшості випадків утруднений, оскільки не всі мають можливість бути присутніми фізично. У цьому випадку необхідно вжити відповідних заходів для успішного розлучення в іншому місті.

Якщо дружина чи чоловік не можуть подати заяву на розлучення, вам доведеться підготувати свою частину документа та завірити її у нотаріуса. Після цього другий чоловік разом зі своєю частиною документа може подати загальну заяву до РАГСу у Запоріжжі.

Якщо дружина чи чоловік не можуть бути присутніми в іншому місті з сертифікатом на останньому етапі розлучення, письмова згода на розлучення без присутності повинна бути надана разом із спільною заявою або протягом 30 днів після цього.

Адвокат під час розлучення в іншому місті

Тому, якщо дружина та чоловік вирішують подати на розлучення у Запоріжжі, це не є перешкодою для перебування в іншому місті. Якщо дружина чи чоловік перебувають не тільки в іншому місті, а й проти розлучення, це не заважає людині, яка бажає розлучитися, дістатися місця призначення.

Все, що потрібно, – це юридична компетентність для вирішення цієї проблеми. Якщо ви сумніваєтеся у своїй компетентності, розумним рішенням буде зв’язатися з досвідченим адвокатом по шлюборозлучних справах у Запоріжжі, який може вирішити проблему якнайшвидше та зручніше.

У той же час сімейний адвокат у Запоріжжі може фізично перебувати в будь-якому місті України, оскільки це можливо за наявності навичок та досвіду дистанційно оформити розлучення.

Оцените статью
АДВОКАТ
Розлучення в іншому місті
Види немайнових відносин батьків та дітей
Види немайнових відносин батьків та дітей