Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину

Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину

На сайті https://advokat-zaporozhye.com/ адвоката по сімейним справам в Запоріжжі представлений зразок  Позовної заяви про стягнення аліментів на неповнолітню дитину, який буде корисний Вам для ознайомлення.

______________________________
(найменування суду)
Позивач:_______________________
(п.і.п.б., адреса)
Відповідач:______________________
(п.і.п.б., адреса)

Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину

Я перебувала з відповідачем у шлюбі, який розірвано _______________, актовий запис _______________.

Від даного шлюбу є неповнолітня дитина чи діти (прізвище та рік народження), свідоцтво про народження серії ______________, видане ____________відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у ___________ області, відповідний актовий запис від ________ року за № ___, яка(які) проживає зі мною та знаходиться на моєму утриманні, що підтверджується довідками ____________міської ради (довідками сільських рад) від _________ року № ______.
У добровільному порядку відповідач матеріальну допомогу дитині (дітям) не надає. Я не маю можливості самостійно утримувати дитину (дітей), дитині (дітям) потрібні кошти для придбання одягу, продуктів харчування, належного відпочинку, підручників тощо.
Відповідач ухиляється від утримання дитини (дітей), матеріальної допомоги добровільно не надає. Відповідно до ст. 181 Сімейного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 175 Цивільного процесуального кодексу України”,

ПРОШУ:

Стягувати з _________ (п.і.п.б. відповідача) ___________ (дата народження) уродженця ________ назва населеного пункту) аліменти на мою користь на утримання дитини (дітей) __________ (ім’я) ________ (дата) народження в розмірі _____ частки заробітної плати щомісячно, починаючи з дня подання заяви і до повноліття дитини (першої дитини), а потім у _____ частині зарплати до повноліття ________ (ім’я дитини).
Додатки:
1. Копія свідоцтва про шлюб (про розірвання шлюбу).
2. Копія свідоцтв(а) про народження дітей (дитини).
3. Довідка з житлово-експлуатаційних органів про
знаходження дитини (дітей) на утриманні заявника.
4. Довідка (при можливості) з місця роботи відповідача про
розмір його заробітку.
5. Копія заяви для направлення відповідачу.
6. Квитанція про сплату судового збору.

07.07.20__                                                       (підпис)

Представлений зразок Позовної заяви про стягнення аліментів на неповнолітню дитину має загальний юридичний характер. При використанні наведеного вище зразка, форми, документа: Позовної заяви про стягнення аліментів на неповнолітню дитину необхідно проаналізувати Цивільний процесуальний кодекс України, Сімейний кодекс України, правильно визначити сторони у справі, визначити підсудність справи, а саме до якого суду або організації потрібно подавати Позовну заяву про стягнення аліментів на неповнолітню дитину. У будь-якому випадку для складання позовної заяви краще звернутися до сімейного адвоката в Запоріжжі, який допоможе підготовити необхідні документи онлайн.

Оцените статью
АДВОКАТ
Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину
Джерела спадкового права
Джерела спадкового права