Заява про надіслання копій матеріалів справи

Заява про надіслання копій матеріалів справи

На сайті https://advokat-zaporozhye.com/ адвоката по сімейним справам в Запоріжжі представлений зразок  Заяви про надіслання копій матеріалів справи, який буде корисний Вам для ознайомлення.

СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ
Адреса:65003, м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 68
Веб-сайт:https://sv.od.court.gov.ua
E-mail:inbox@sv.od.court.gov.ua

Суддя: Далеко К.О.
Справа: 523/905/21

Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (відповідача)
ХХХХХХХ Микита Ярославович 03 жовтня 1981 р.н.
Паспорт:____________
E-mail: nikitaustymenkov@gmail.com
Тел: відсутній

Заява про надіслання копій матеріалів справи адвокату відповідача

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХа Алла Валеріївна до ХХХХХХХ Микита Ярославович про стягнення аліментів.
Я, адвокат Скрябін О.М. представляю інтереси відповідача по справі, на підставі договору про надання правової допомоги (договір додається).
Однак сторона по справі відповідача копії позову та додатків до нього не отримували у зв’язку з чим були позбавлені можливості ознайомитись з матеріалами справи та підготувати відзив на позовну заяву.
На підставі викладеного, керуючись ЦПК України

ПРОШУ:

1. Надіслати мені, адвокату Скрябіну О.М. на електронну пошту: 3002218355@mail.gov.ua в електронному вигляді матеріали цивільної справи за позовом ХХХХХХХа Алла Валеріївна до ХХХХХХХ Микита Ярославович про стягнення аліментів.
2. Надіслати мені, адвокату Скрябіну О.М. в паперовому вигляді матеріали цивільної справи за позовом ХХХХХХХа Алла Валеріївна до ХХХХХХХ Микита Ярославович про стягнення аліментів на адресу: 69095, м.Запоріжжя, вул. Гоголя 149 корп.2.

Адвокат                                                                                   О.М.Скрябін            

07.07.20__

Представлений зразок Заяви про надіслання копій матеріалів справи має загальний юридичний характер. При використанні наведеного вище зразка, форми, документа: Заяви про надіслання копій матеріалів справи необхідно проаналізувати Цивільний процесуальний кодекс України, Сімейний кодекс України, правильно визначити сторони у справі, визначити підсудність справи, а саме до якого суду або організації потрібно подавати Заяву про надіслання копій матеріалів справи. У будь-якому випадку для складання краще звернутися до сімейного адвоката в Запоріжжі, який допоможе підготовити необхідні документи онлайн.

Оцените статью
АДВОКАТ
Заява про надіслання копій матеріалів справи
Заява про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження